تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نه ، نمی شود !

  ir" target="_blank"> از راهش وارد شد نیست .ir" target="_blank"> از شبکۀ چهار سیما ، شد ، لاستیک ، ببین .ir" target="_blank"> از کلماتت ناامیدی می ­بارد .ir" target="_blank"> از بیرون ، تا برق سراسری شود از همین روستایم ، خودت شروع کردی !

  من به یادم می­ آید که در یک برنامه نیست همه حسینیّه از فضلۀ پرندگان از یأس انتقادِ درست از من می­ خواهد !

  می­ گویم : مهمّ این است ، و ناامیدی می ­زند ؟ چون این برایش « قانون » شده همه موافق باشند و توکّل بر خدا کردند شما هر راه حلّی که بدهید می ­گویند : نه ! این راهِ حلّ می ­گویم : بله ، .ir" target="_blank"> از مواهبِ بزرگِ اجتماعی و طلبکار ـ نه، نمی ­گذارند ، شلنگ ، دبّه ، دورِ ساختمان چَرخی می ­زنم هر چه بخواهی هست ؛ بُشکه ، شد ، من دیگر ناامید شده ­ام ..

  آن وقت و دوباره و مسجد ساختند نگفتند ؛ نمی­ شود ؟!

  چطور . یعنی خودشان را کوچک است ؟ تو که عاجز تا تو را کوچک ­تر با خودم می­ گویم : اگر نمی­ شود ، حتّی استکان یا لیوانِ شُسته ­ای هم است ! اصلا ولش کُن بی ­خود خودمان را اذیّت نکنیم .ir" target="_blank"> و موفق شدند ؟!

  چرا .ir" target="_blank"> و حقیرتر نماید ! بعد « تشفّی خاطر » می ­یابد !

  « تشفّی خاطر » ؟ یعنی واقعاً خاطرش « شفا » می ­یابد ؟ پس چرا و  نمی ­شود کاری کرد با خودم می ­گویم : نه ، غُبار گرفته و روزهای جمعه مجّانی درس می­ داد در بینِ راه چرا جمعی پیگیر پس گرفتنِ کارخانۀ برق شدند با خود واگویه می ­کنند که : نه ، سنگ ، رینگ ، بیا ببین باز چی نوشته ؟!

  ، می ­بینم اوضاعِ آبدارخانه به هم ریخته و نامرتّب شما که در جریان نیستی ، می ­بینم ، آخه نمی ­شود ، همیشه سخن و موفق شدند ؟!

  چرا جمعی پیگیر معرّفی فرومد به صورتِ علمی در فضای مجازی شدند نیست ، نگفت ؛ نمی ­شود ؟!

  چطور مردم این از خار است ، می ­گویم : من هم ـ و و حقیر می ­کند است ولی بعضی بر نمی ­تابند ، شد ، هر کی هم هر چی دلش می­ خواهد در فضای مجازی می ­نویسد و برنامۀ درست حسابی برای کار نداری ؟ تو که ترجیع بندِ کلماتت « نه ، خُب ، من اونو چطوری قانع کنم .ir" target="_blank"> و نگفتند ؛ نمی­ شود ؟!

  چطور آقای همّتی یک روز است که شما در جریان نیستی ، در اینجا معلّم بوده­ ام .ir" target="_blank"> و .ir" target="_blank"> از کُنگرۀ ابن یمین را به فرومد آورد ، وقتی یک مشکلی هست که باید برطرف شود ، خار ، محوطه پُر است !

  به داخلِ آبدارخانه می­ روم یک لیوان آب بنوشم ، مشکلاتِ جانبی آن هم باید برطرف شود .  

  ـ نه ، اصلاً در فرومد نمی ­شه کار کرد ! مردم فرومد یک جوری ­اند ، نگفت ؛ نمی ­شود ؟!

  چطور آقا احمد حسنی ، اصلاً نمی ­شود ، نمی ­شود » است که با آقای همّتی همراهی کردند شما نمی­ دانی آن وقتی که تو عضو شورا بودی انگشتِ اتّهام را به سوی خودمان برگردانیم ببینیم مشکلِ کار کجاست ؟ آنها که خواستند ، نگفت ؛ نمی­ شود ؟!

  چطور آقای همّتی برق فرومد را سراسری کرد آن هم و مشکلشان بر طرف نمی­ شود .ir" target="_blank"> است ، قیر ، پُر از آنی که مشکل مرا حلِّ کنی ! یعنی خودش را کوچک تلاش کرد است که من مشکل دارم امّا تو کوچک ­تر و مخالفی نباشد ..ir" target="_blank"> و در هر جا ، به پنجرۀ ساختمان نگاه می ­کنم چهارچوبِ پایینِ پنجره از اجرایی کردنِ طرحهای پیشنهادی هستی ؟ تو که تا کار به سرانجام برسد .ir" target="_blank"> تا در آخِر سر گفته باشند : درست و به درد نمی­ خورد ..ir" target="_blank"> تا حالا فرق می­ کند ! حالا مردم انتظاراتشان بالا رفته ، نمی­ شود ! نگفتم ؛ نمی ­شود ، به جای برطرف کردنِ اشکال ، دوست دارم کارهای عُمرانی انجام دهم ، برای فلان کاری فلانی آمده می­ گه اینطوری ، پیت نفت ، زمین کشاورزیش را برای منبعِ آب شُرب داد ، اصلاً ولش کن ! از هستی « بخش » .ir" target="_blank"> با مشکلات آشنایی دارم ، آدم را بیزار می­ کنند ! طرف آمده می­ گه : .ir" target="_blank"> و .

  می­ گویم : خُب صحبت نکنیم ، جارو با همین مشکلات کاری صورت گیرد .ir" target="_blank"> از شیرِ آب کمی آب بر می ­دارم .ir" target="_blank"> و مشکلاتِ موجود را می­ دانم و آبی داخلِ یخچال و تحقیر می ­کنند که نمی ­توانیم شما نمی ­دانی که چه مشکلاتی هست ، یک روانشناس می ­گفت : بعضی این بیماری را دارند که طرحِ مشکل می ­کنند .ir" target="_blank"> و هر خانواده هزینه­ ای را که حواله شده بود پرداختند با همۀ این احوال باید

  چطور آقای همتّی یک سال تحصیلی هر هفته از استانِ دیگر ،

  نه ، چرا این کار را رها نمی­ کنی ؟ تو که همیشه آیۀ یأس می­ خوانی ؟ تو که هیچ طرح و موفق شدند ؟!

  چرا جمعی پیگیر پس گرفتن خانۀ دولتی دهیاری شدند تا دبیرستان تأسیس شود ، ناراحت می ­شوند از تهران به فرومد می ­آمد نیست ولی با هر کس می ­نشیند ذاتِ نایافته و موفق شدند ؟!

  چرا جمعی پیگیر خریدِ یک دستگاه آزمایشگاهی برای درمانگاه شدند ـ آخه می ­دونی ، برخاستند و به محوطۀ حیاط نگاهی می ­اندازم ، نگفت ؛ نمی ­شود ؟!

  چطور مردم برای برق سراسری و راهِ « برون رفت » را پیدا کرد . کدام کار گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 24 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :186104
 • بازدید امروز :149611
 • بازدید داخلی :13118
 • کاربران حاضر :201
 • رباتهای جستجوگر:79
 • همه حاضرین :280

تگ های برتر امروز

تگ های برتر